نتایج جستجو برای عبارت :

* شرح دروس معرفت نفس 5*

معرفت به ذاتِ آدماست.
نه پیشینه، نه جایگاه و نه نسبت!
معرفت،
یه چیزی شبیهِ یه مهره ی یاقوتی رنگ ِ
که دور قلبِ بعضی هامون هست 
پیوسته به یه نخِ نامرئی!
دورِ قلب ِ بعضی هامون نه!
بیخودی تو آدما دنبالِ توجیه نگردین!
معرفت به ذاتِ آدماست...
---------------------------------

معرفت دُرّ گرانی است...
هوحضرت وصی امام امیرالمؤمنین علی علیه السلام:هیچ کس ایمان را به حد کمال خویش نمی رساند تا آنکه مرا به عمق معرفتم بشناسد. پس آنگاه که مرا به این معرفت شناخت ، هر آینه خداوند قلب او را با ایمان آزموده ، سینه اش را برای اسلام گشاده ساخته و عارفی روشن بین گردیده است و هر کس که از شناخت آن کوتاهی نمود و به آن نرسید ، شک کننده و تردیدگر است. معرفت من به نورانیت معرفت خداوند عزوجل است و معرفت خداوند عزوجل ، معرفت من به نورانیّت است.حدیث معرفت به نورانی
هو
هرکس جاهل است به معرفت نفس اجهل است به معرفت رب ، و معرفت نفس مصباح کشف احوال ملکوت است و مشکوة شهود اسرار جبروت و معراج وصول به سوی لاهوت. و احدی از بنی آدم نمی رسد به هیچ مقامی مگر بعد از معرفت نفس خود. و این معرفت حاصل نشود به خبر نقلی یا نظر عقلی. بلکه حصولش موقوف به نوری است که از حق بر دل آید و آن نشود مگر به ریاضات متعالیه و مجاهدات متوالیه و تجرد قوی از قیود هوی و به زعم فقیر محض موهبت است از حضرت عزت ،  اگرچه منافی نیست ، توفیق مجاهده هم
عکس های عاشقانه
جدیدترین عکس نوشته های شعور و معرفت

عکس نوشته  در مورد معرفت و شعور انسان ها
عکس درباره شعور و معرفت
عکس نوشته های شعور و معرفت
عکس نوشته های درباره شعور و معرفت
عکس نوشته شعور و معرفت
عکس شعور و معرفت
عکس نوشته شعور و معرفت

عکس های عاشقانه
جدیدترین عکس نوشته های شعور و معرفت

عکس نوشته  در مورد معرفت و شعور انسان ها
عکس درباره شعور و معرفت
عکس نوشته های درباره شعور و معرفت
عکس نوشته شعور و معرفت
عکس شعور و معرفت
عکس نوشته شعور و معرفت

ما در کلاس خود دانشجوهایی داریم که دروس ترم اول را در دبیرستان ، دروس ترم دوم را ترم اول و حال که در اواخر ترم دوم به سر میبریم در حال مطالعه ی دروس ترم 3 و 4 هستند...همچین دانشجوهای پیش خوانی .. !
آدم هرقدر هم تلاش کنه و موفق باشه اینا رو که میبینه احساس پوچی میکنه :)) که چخبره بابا 
مثلا الانی که من در حال خوندن واسه میانترم هفته ی بعدم و فکر میکنم چقدر دانشجوی خوب و به فکری هستم ، اونا دارن واسه میانترم ترم بعدی آماده میشن :دی
معرفی قالیشویی های منطقه دروس

آیا برای شستشوی فرش های خود در دروس نیاز به قالیشویی دارید ؟

ما به شما بهترین قالیشویی در دروس را معرفی می کنیم !

سرعت در ارائه سرویس توسط قالیشویی در دروس

معتبرترین قالیشویی شبانه روزی دروس

با سابقه طولانی در زمینه قالیشویی و فرش شویی در دروس

همین حالا با قالیشویی خوب در دروس تماس بگیرید

آندیالند سایت معرفی قالیشویی ها در سراسر تهران

تماس باقالیشویی نزدیک دروس و یا قالیشویی در شمال تهران

هو
هیچ راهی برای شناخت خدا جز معرفت امام به نورانیتش نیست همانطور که امام علیه السلام فرمود : معرفت من به نورانیت معرفت خداست ، پس معرفت پیدا کردن به نورانیت همان ظهور نور لاهوتی امام است که در قلب عارف سالک در راه ولایت امام نمایان می شود.میرزا ابوالقاسم شریفی ذَهَبی (راز) شیرازیترجمه رسالهٔ قنوتیه
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

دستورکار برگزاری دوره های کوتاه مدت مربیگری
شرکت کننده در مربیگری. درجه. 3. حداکثر. 25. نفر می باشد. ساعات آموزش. دروس مورد نظر. ردیف. 60. دروس عملی و تخصصی شته مربوطه. 1. 12. آناتومی و فیزیولوژی عمومی.

چگونه کارت مربی گری درجه ۳ آقایان/بانوان صادر می شود؟ 
 پس از برگزاری کلاس ها و موفقیت در آزمون و کسب حد نصاب، ظرف ۲ ماه ، کارت مربیگری ... دروس عمومی برای دریافت کارت مربی گری بد
#امام_خمینی ره:
و الحاصل: اقلّ مراتب سعادت این است که انسان یک دوره فلسفه را بداند.
تقریرات فلسفه امام خمینی،ج۳،ص۴۷۲______________________________________
أقول:
کمال الانسانی فی الطور الالهی، کمال مطاوعت و معرفت را به همراه دارد که همان کمال سعادت انسانی است.قوله تعالی:((و ما خلقت الجنّ و الانس الا لیعبدون))؛ و عبادت(مطاوعت)فرع بر معرفت ایقانی(معرفت)است. معرفت به معنای علم حضوری به حقایق اشیاء میباشد، لذا حکمت متعالیه که در واقع ترجمه ی شهود عارف به مفهوم و
قالیشویی در دروس
قالیشویی ارزان در دروس تهران

معرفی بهترین قالیشویی در دروس همراه با شماره تلفن و آدرس قالیشویی

قالیشویی نمونه دروس

جمع آوری فوری فرش و تحویل سریع توسط قالیشویی نزدیک دروس

همین حالا با قالیشویی در دروس آندیالند تماس بگیرید و سفارش قالیشویی خود را ثبت نمایید .

فعالترین قالیشویی شمال تهران

دانلود اهنگ من شدم کوه درد حالا برو بی معرفت مسعود صادقلو بی عاطفه
هم اکنون شنونده ♫ اهنگ حالا برو بی معرفت متنفرم ازت به نام بی عاطفه با صدای مسعود صادقلو به همراه تکست و بهترین کیفیت باشید ♫
Download New Music BY : Masoud Sadeghloo | Bi Atefe With Text And 2 Quality 320 And 128 On 

ادامه مطلب
متن ترانه هومن رجبی به نام بی معرفت

دل تو دلم نیستدوریت که کم نیستبی طاقتم چشمام یه دم خیسفکر نمیکردم یادت بیفتمیه روز بری خالی شه پشتمچرا شد عادی واست بی معرفتخوبیامو دیدی شد رفتارت بدچی دلتو زد کی عاشقت کردنگفتی بی تو میمیرم از دردچرا شد عادی واست بی معرفتخوبیامو دیدی شد رفتارت بدچی دلتو زد کی عاشقت کردنگفتی بی تو میمیرم از دردخسته از این فاصلهمگه میشه دلش برام تنگ نشهدنیام تموم شد داشتنش شد خاطرههمه میگن دیوونمتو تنهاییم میخونمبرو ولی
شرح دروس معرفت نفس 
استاد صمدی آملی
 حالا چه گرفتاری ای در این چهار مرغ است که باید آنها را بکشیم:
نماید هر یکی را پاره پاره            
 به هر کوئی نهد جزئی دوباره
 مصرع اول یعنی باید این اوصاف را از خود دور کنیم، و وقتی ان شاءالله از این اوصاف درآمدیم و به قللِ معرفتِ علمِ فکری و شهودی رسیدیم، ان شاءالله سرفراز می شویم، اسرارِ وجودیِ ما منکشف می شود و خودمان بر قله های معارف الهیه می نشینیم،چون از اوصاف الهی در می آییم. بعد به حیاتِ
میلادسجادآمده تابندگی معنا شود/خشنوداندرمقدمش پیغمبر وزهراشود/الگوی خوب معرفت مثل امام اولین/پورحسین بن علی محبوب بریکتاشود/باشدمدینه بهراو کاشانه آزادگی/اینک پیام کربلا با حضرتش برپاشود/روح ولایت محوری تفسیرزین العابدین/درآسمان معرفت سجاد دردلها شود/خاک بقیع تاکهکشان داردنشان حضرتش/گنج دعا از سوی او شیرازه دنیاشود/تبریک برمهدی بگو میلادجدش آمده/برشیعیان مرتضی اوشافع عقباشود/
هم اکنون شنونده ♫ اهنگ حالا برو بی معرفت متنفرم ازت به نام بی عاطفه با صدای مسعود صادقلو به همراه تکست و بهترین کیفیت باشید ♫
Download New Music BY : Masoud Sadeghloo | Bi Atefe With Text And 2 Quality 320 And 128 On 

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم

شرح دروس معرفت نفس 6
استاد صمدی آملی
تو انسانی چرا مردار خواری                       
چرا از سفرۀ خود برکناری
 سفرۀ تو چیست؟ 
از عادت بیرون آمدن و یکدفعه نظامِ هستی را دیدن بصورت یکپارچه حق و حقیقت؛ اصلا بروید در متنِ عالَم قرار بگیرید که الفاظ حجابند؛ مفاهیم حجابند؛ دانائیِ مفهومی حجابست. تا برسیم به داناییِ شهودی و انشاء الله با حقیقتِ جانمان آنطوری که عالم است؛ آن را بیابیم. خدایا کی باید روزی ما شود؟!
غذ
 اس ام اس بی معرفت

معرفت به ذاتِ آدماست.
نه پیشینه،
 نه جایگاه و نه نسبت!
معرفت،
یه چیزی شبیهِ یه مهره‌ی 
یاقوتی رنگه
که دور قلب بعضی‌هامون هست 
پیوسته به یه نخِ نامرئی!
دورِ قلب ِ بعضی‌هامون نه!
بیخودی تو آدما دنبالِ توجیه نگردین!
معرفت به ذاتِ آدماست...

جملات زیبا معرفت 

در جریان معرفت قرار گیرید 
و جریان معرفت را در خود جاری سازید. 
ندانستگی را به سوی دانستگی 
و دانستگی را به‌سوی یافتن حقیقت بپیمایید. 

اس ام اس بی معرفت

فرقی نمیک
مطالب موجود در بروشور آموزش مبتنی بر شایستگی:
ساختار دروس شاخه فنی و حرفه ای
مواد درسی که ارزشیابی آنها مبتنی بر شایستگی است
نحوه ثبت و محاسبه غیبت در پودمان های دروس شایستگی
نحوه ارزشیابی دروس شایستگی
ارزشیابی دروس کارگاهی
نماز؛ پدیدآور: محمدصادق (محی‌الدین) حائری شیرازی؛ ناشر: دفتر نشر معارف؛ تعداد صفحات: 140
چون نماز به انسان معرفت و قُرب می‌دهد، این قُرب باعث می‌شود تا معرفت فرد به قُبح اعمال بد و معرفت او به جلوۀ اعمالِ صالح زیادتر شود و چشم دلش بر باطن اعمال گشوده شود. وقتی معرفت انسان به قُبح سیئه و گناه شدید شد و باطن آن را مشاهده کرد، خود این معرفت انسان را از سیئات باز می‌دارد و انسان می‌رسد به این معنا که چقدر قول خدای تعالی رسا است:«... ان الصلاه تنهی ع

با موزیکمن باشید ♫ اهنگ واسه تو بی معرفت جون میدمو من به تو دلمو بدجور دادمو از گروه ریکادو (مصطفی و مجتبی حبشی) به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر : مهشاد عرب | ملودی : ریکادو | تنظیم قطعه : مسعود جهانی
Download New Music BY : Ricado | Bi Marefat With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ بی معرفت گروه ریکادو
ادامه مطلب
دانلود گام به گام دروس ششم
گام به گام تمام درس های ششم رایگان با جواب
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : تمام درس ها | موضوع : گام به گام | نویسنده : –
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته :

گام به گام ششم ابتدایی

دانلود گام به گام دروس ششم - نمره برتر
شما این صفحه را چندین بار دیده‌اید. آخرین بازدید: 9/27/19دانلود گام به گام ششم - همیاربوک
برنامه گام به گام ششم همیاربوک - دانلود | کافه بازار
این برنامه شامل حل تمرین ها و گام به گام د
شنبه۹۸/۱۰/۷  آزمون قرآن برگزار میگردد( روخوانی و واژگان مانند : قُل : بگو )

هدیه : برای آمادگی بیش تر برای آزمون دی ماه، دروس ۱تا ۸ خوانده شود ؛پرسش می شود.

علوم:دروس ۱،۲،۳،۶ خوانده شده،  پرسش می شود.
ریاضی: نمونه های موجود در کانال حل شده و سوالاتی که اشکال دارند،مشخص کرده تا رفع اشکال شود.
یکی از دغدغه های دانش آموزان بعد از ایام امتحانات این است که سطحشان در هر درس در چه حد است !!!
من نیز پس از ایام امتحانات دچار این سردرگمی شده بودم که پس از استفاده از این کتب توانستم یک ارزیابی مفید و جامع نسبت به خود داشته باشم.  یا به عبارت دیگر پس از مطالعه ی دروس نیم سال اول و هم چنین دروس پایه در پی یافتن نقاط ضعف و قوت خود بودم.
ادامه مطلب
دانلود اهنگ فکر تو از سرم بیرون نمیره انقد خوبی تورو یادم نمیره، با کیفیت خوب لینک مستقیم دانلود اهنگ با معرفت همین که کنارمی مرسی ازت دانلود آهنگ جدید رضا شیری با معرفت
دانلود اهنگ فکر تو از سرم بیرون نمیره
متن اهنگ فکر تو از سرم بیرون نمیره
با معرفت همین که کنارمی مرسی ازت تو قلب من نشستی تا ابد با معرفت
تو قلبمه جات تو میخندی دل من میره برات دیوونه کرده منو حال و هوات با معرفت
فکر تو از سرم بیرون نمیره انقد خوبی تورو یادم نمیره
ادامه مطلب
دانلود گام به گام دروس ششم
گام به گام تمام درس های ششم رایگان با جواب
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : تمام درس ها | موضوع : گام به گام | نویسنده : –
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته :

گام به گام ششم ابتدایی

دانلود گام به گام دروس ششم - نمره برتر
شما این صفحه را چندین بار دیده‌اید. آخرین بازدید: 9/27/19دانلود گام به گام ششم - همیاربوک
برنامه گام به گام ششم همیاربوک - دانلود | کافه بازار
این برنامه شامل حل تمرین ها و گام به گام د
سیر علمی وعملی به طلاب حوزه علمیه  

خلاصه ایی از مطالب کتاب (حامل اسرار )اثر حضرت  استاد صمدی آملی
کتابهایی که در سیر علمی باید خوانده شود
گلستان وبوستان وکلیله ودمنه وحشر با دواوین شعرای اصیل مثل بابا طاهر
علوم ظاهر
اما در ادبیات عرب(صرف)
۱-نصاب الصبیان ابونصر فراهی (با تصحیح وتحشیه حضرت علامه حسن زاده آملی) این کتاب همراه با کتب صرفی خوانده شود
۲-امثله وشرح امثله
۳-صرف میر جناب میر سید شریف حسینی آملی
۴-شرح تصریف جناب تفتازانی
۵-شرح نظام
د
علی عبدالمالکی بی معرفت
دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام بی معرفت همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین
ترانه و آهنگ : علی عبدالمالکی | تنظیم : آرش نوایی | میکس و مسترینگ : محمد فلاحی
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه نمایید
متن آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام بی معرفت :
♫♫♫
دانلود آهنگ بی معرفت علی عبدالمالکی
♫♫♫
Download New Music By Ali Abdolmaleki Called Bi Marefat With Lyric Music
دانلود آهنگ با لینک مستقیم
فرقی ندارد 
کجایی
کی هستی
چه کاره ای
سیاه
سفید 
زشت
قشنگ
لاغر
چاق
بی ریخت
سیکس پک
فقیر
لاکچری
هر چه هستی
اوهست
او تو رو می بیند
او به تو مشتاق است
آغوش او برای تو باز است
او تو رو دوست دارد
او عاشق توست
اگر وجبی بیایی 
به سمتش او هزاران 
وجب به سمت تو می آید
هر چه تو بی معرفت باشی
اما او اِند معرفت است
او اِند رفاقت است
تو حدیث داریم
اگه بندگان من میدونستند
چقدر به بازگشت 
آنان مشتاقم 
از شوق جان می سپردند
و بند بند وجودشان ازهم
می گسست.
باید این موضوع باور کنم که بی معرفت شدم و خوب میدونم هرچقدر دلیل
 و بهونه بیارم که وقت نشد یا کار داشتم باز از اسمش معلومه که بهانه بوده
ولی بدون همیشه به فکرت هستم و هر بار که قدمی بر میدارم یا بهتر میشم برات ارزوی سلامتی میکنم ان شاالله همیشه سالم، موفق و شاد باشی
من همیشه برای سلامتیم و شرایطم مدیون تو هستم و همیشه با هر فدمی که برمیدارم به یادتم
آزمون کتبی دکتری که سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می کند، دو بخش عمومی و تخصصی دارد. بخش عمومی شامل زبان دکتری و استعداد تحصیلی است.
بخش تخصصی نیز مربوط به دروس تخصصی هر رشته است.
منابع مناسب کنکور دکتری
دروس تخصصی در آزمون دکتری در دو بخش دروس کارشناسی و دروس کارشناسی ارشد طرح می‌شود. بنابراین منابع مناسب آزمون دکتری نیز شامل هر دو بخش است.
بهترین منابع برای کنکور دکتری، کتاب های تخصصی و منابع اصلی رشته است.
البته که همواره گفته می شود یکی
دل با معرفت یعنی بفهمی درد مولا رابدانی علت غیبت چه صغری و چه کبری رادل با معرفت یعنی سراپا وقف دین باشیبسوزی پای این مکتب، بفهمی حرف زهرا راشهید بی نشان باشی دو تکه استخوان باشیبه راه او دهی جان و سر و دست و تن و پا رارسیده یک شهید اینجا، شب شش ماهه مولاتو امشب روضه خوانی کن، بخوان تو روضه ما رالب اصغر به هم خورد و دعای مادرش این بودعمو می آورد حتماً تمام آب دریا را

با تغییرات
دل با معرفت یعنی بفهمی درد مولا رابدانی علت غیبت چه صغری و چه کبری ر
«یک جامعۀ منحط اگر یک دین مترقی داشته باشد و «آگاه» نباشد، مترقی نمی‌شود.. بلکه دین مترقی را در سطح منحط خودش پائین می‌آورد.. آنچه را که ما فاقد ِ آنیم ایمان و قدرت ایمان نیست، بلکه «عدم ِ معرفت» درست و منطقی و علمی به مسائلی است که بدان ایمان داریم..»
علی شریعتی، علی تنهاست

*بسم الله الرحمن الرحیم*

شرح دروس معرفت نفس 7
استاد صمدی آملی
 اگر با دید دفعی به نظام هستی و حرکت و هیأت و نظم و ترتیب و آمد و شدِ این پیکرِ زیبای هستی نگاه کنیم حالمان عوض می شود و آنطوری که با عالم خو کرده ایم و عادت کرده ایم، از عادت در می آئیم 
 که عرض کردیم تولدِ اوّلی انسان در قوس نزول، تولد از مادر است که در مقام تنزّل، انسان، عوالمِ وجودی را طی می کند به صورت انزالی، تا به صورتِ نطفه ای درمی آید که این نطفه در قوس صعود از
دانلود آهنگ ماکان بند معرفت 
هم اکنون در این ساعت برای شما جدیدترین موزیک ماکان باند معرفت را با لینک مستقیم کیفیت اصلی 320 و 128 به همراه متن ترانه از رسانه آپ آهنگ برای کاربران عزیز منتشر کردیم.
Download New Single Music By : Macan Band – Marefat
ترانه سرا: محسن حق نظری / آهنگساز: محمد عابدینی/ تنظیم: امیرمیلاد نیکزاد و حسین غمگین

ادامه مطلب

ماکان بند معرفت
دانلود آهنگ جدید ماکان بند به نام معرفت
Macan Band - Marefat
ترانه : محسن حق نظری ؛ موزیک : محمد عابدینی ؛ تنظیم : امیر میلاد نیکزاد
+ متن ترانه معرفت از ماکان بند
از همون اولشم / آدم موندن نبودی
خیلی جاها کم آوردم / ولی تو پشتم نبودی

ادامه مطلب
۱/رهبر انقلاب در سخنان زنده تلویزیونی در پایان محفل انس با قرآن کریم: قرآن کتاب زندگی است. اگر آحاد بشر قواعد زندگی را با قرآن تطبیق کنند، سعادت دنیا و آخرت نصیب آنها خواهد شد. مشکل ما این است که ما زندگی را با قواعد قرآن تطبیق نمیدهیم/ قرآن هم کتاب معلّم و معرفت است؛ یعنی دل را و اندیشه انسانی را سیراب میکند. قرآن برای آن کسانی که اهل معرفت آموزی هستند یک سرچشمه تمام نشدنی است.
✨﷽✨  ساعت برگزاری دروس در سال تحصیلی 97-98 دروس آیت الله حاج شیخ عبدالکریم فرحانی خارج اصول : ساعت 8 صبح خارج فقه: ساعت 8:30 صبح♻️ مکان: سالن اجتماعات مدرسه فیضیه〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰دروس استاد حیدری فسائی مکاسب۱ : ساعت 7 صبح مکاسب۲ از ابتدای کذب: ساعت ۸♻️ مکان : مسجد آیت الله جوادی خارج اصول :  ساعت ۹ کفایه۱ : ساعت ۱۰♻️ مکان: مسجد امام زین العابدین (علیه السلام)〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰دروس  استاد زنجیرزن حسینی رسائل ۵ _ مدرسه امام کاظم (ع) _ مدرس ۲۰
کسانی که از مقداری معنویات برخوردار بودند، دنبال کشف و کرامت نمی‌رفتند، می‌گفتند: کیمیا را می‌دانیم، ولی به کسی یاد نمی‌دهیم، ما می‌دانیم که چه چیز را به دیگران یاد دهیم. کسی که از معنویات و معرفت خدا بهره‌مند است، چه حاجت به کیمیا دارد؟! چه کیمیایی بالاتر از خداشناسی؟! همه واجبات برای تحصیل معرفت و مقدمه آن است، و تنها معرفةالله واجب نفسی و ذاتی و اعظم واجبات است.
در محضر بهجت، ج2، ص 359
کلاغ سپید پایه پنجم دبستان هفت کتاب دریک کتاب
کتاب کلاغ سپید پایه پنجم دبستان ...
,7 کتاب پنجم دبستان کلاغ سپید گاج ,مشخصات، قیمت و خرید کتاب 7 کتاب پنجم دبستان کلاغ سپید اثر ,کلاغ سپید پنجم جدید ,کتاب گام به گام دروس پنجم کلاغ سپید (شاه کلید5) ,کتاب کلاغ سپید شاه کلید (5)(گام به گام دروس پنجم کلاغ) اثر جمعی از ,شاه کلید گام به گام دروس پنجم ابتدایی کلاغ سپید ,گاج کلاغ سپید دروس ۵ پنجم ابتدایی ,کلاغ سپید : گام به گام دروس پنجم ابتدایی شاه کلید کلاغ سپید
متن اهنگ مرتضی اشرفی به نام بی معرفت
رفتم گفتم اینجوری دلت برای من تنگ میشهدیدم خاطره هام هی داره کم رنگ میشهوایسا تو داری جای منو به کی امانت میدیبی معرفت مگه از این غریبه ها چی دیدیتورو جون هرکی دوسش داری بیا اینجا دارم دق میکنمبیا که با اسم تو چند ساله دارم مردمو عاشق میکنمزخمی که عشقت بزنه عمری برات درد میشهآدم با این رابطه هاست که آخرش مرد میشهدور و وریام میگن ازش بخواه برگردهطاقتم انگار طاق شد غم منو عاصی کردهبا اینکه امروز خوبی دلواپ
علم دینی
مبحث علم دینی، یکی از مباحث چالشی است که با دو رویکرد مخالف و موافق همراه است.یکی از موافقان نظریهٴ علم دینی، آیت الله جوادی آملی دام‌ظله است.در
مسیلهٴ چگونگی تحقق علم دینی، رویکرد حداکثری را به دین می‌پذیرند و
معتقدند که دین، شامل تمام علوم می‌شود و علم غیردینی وجود ندارد.دیدگاه حداکثری علم دینی، دارای سه مرحله است: ١. قرار دادن عقل در هندسهٴ معرفت دینی؛ ۲.تنفیذ شرع بنای عقلا را؛ ۳.تبیین کلیات علوم با دلیل نقلی.این مراحل به صورت
بااین کانال به کانال های درسی دیگری نیاز نداریدکانال مارا به دوستان خود معرفی کنیددرسنامه،آزمون،نمونه سوال،پاورپوینت،فیلم آموزشی و... از همه دروسهرشب یک سوال از دروس گذاشته می شود و نفرات برتر در کانال معرفی می شوندادمین:امیرعلی شهبازیوبا حضور دبیران تیزهوشانفایل های خود رابه آدرس زیر ارسال نمایید:https://t.me/payehaftomsampad
برای اطلاع از آخرین فایل های درسی ما عضو کانال شویدpayehaftomsampad@
یکی از دغدغه‌ها و سؤالات پرتکرار طلاب عزیز در پایه هفت این است که بعضی می‌گویند دروس سابق اعم از ادبیان، منطق، فقه و اصول را ضعیف خوانده‌اند و چگونه می‌توانند جبران کنند، بعضی هم می‌گویند دروس سابق را خوب خوانده‌اند اما از حافظه‌شان رفته است. به طور کلی راه اصلی برای جبران نقائص گذشته این نیست که دوباره آن کتاب را درس بگیرید و مباحثه کنید بلکه
ادامه مطلب
بنام خالق هستی
موضوع : بالاترین درجات معرفتمتاسفانه عدم  مراجعه به کتب حدیث اهل بیت و تحقیق نکردن عمیق در معارف دین باعث شده برداشت های نادرستی از برنامه های دین شودبنظر شما بالاترین معرفت چیست؟؟؟این سوال را امیرالمومنین جواب میدهدامیرالمومنین مولای متقیان میفرمایند :بالاترین معرفت معرفت به عیوب خود استتکرار میکنم» بالاترین معرفت  معرفت به عیوب خود استدرضمن اینجا ممکن است که یک سوء تفاهم پیش بیاد و ان اینکه کسانی ممکن است مدعی شوند ک خ

بنام خالق هستی
موضوع : بالاترین درجات معرفتمتاسفانه عدم  مراجعه به کتب حدیث اهل بیت و تحقیق نکردن عمیق در معارف دین باعث شده برداشت های نادرستی از برنامه های دین شودبنظر شما بالاترین معرفت چیست؟؟؟این سوال را امیرالمومنین جواب میدهدامیرالمومنین مولای متقیان میفرمایند :بالاترین معرفت معرفت به عیوب خود استتکرار میکنم» بالاترین معرفت  معرفت به عیوب خود استدرضمن اینجا ممکن است که یک سوء تفاهم پیش بیاد و ان اینکه کسانی ممکن است مدعی شوند ک
اطلاعیه
قابل توجه دانشجویان دروس یکپارچه سازی و نظریه زبان ها :
همانطور که در کلاس گفته شد برای هر یک از دروس فوق دو جزوه ی مشابه که مکمل یکدیگر هستند در وبلاگ بارگذاری شده است که مطالعه ی هر دو جزوه برای امتحانات پایان ترم لازم و ضروری است.
موفق باشید.
ریاضی مهندسی جز دروس عمومی کارشناسی ارشد است که ضریب 3 را دارا می­ باشد. درس ریاضی مهندسی جز دروس آزمون دکتری است که جز دروس تخصصی محسوب می شود و دارای ضریب 4 است.
دوره آموزش ریاضی مهندسی درسی است که به صورت کاملا مفهومی و کاربردی و نیز از پایه تدریس شده است. این دوره برای دانشجویانی که هیچ اطلاعاتی از مباحث آموزش ریاضی مهندسی ندارند بسیار مفید است.

برای دوره آموزش ریاضی مهندسی، پیش نیاز لازم نیست و تمامی مفاهیم از پایه و مبتدی تا پیشرفته
                            *بسم الله الرحمن الرحیم *
شرح دروس معرفت نفس 
استاد صمدی آملی
 هر کس بهشت می خواهد، وزنی دارد و وزنِ او بهشت است. 
 هر کس جَنّاتٌ تَجری مِن تَحتِها الاَنهار بخواهد وزن دارد و وزنش معلوم است و وزنِ او همان جَنّات تَجری مِن تَحتِها الاَنهار است! 
 اما هر کسی دل به خدا وابسته است، چون خدا بی مقدار و غیرمتناهی است، چون حقِ صمدی است، این دلبسته شده و این دلداده هم جاهلِ بی مقدار می شود، چون مقدارش به حساب در نمی
                                                                 *بسم الله الرحمن الرحیم *
شرح دروس معرفت نفس 
استاد صمدی آملی
 هر کس بهشت می خواهد، وزنی دارد و وزنِ او بهشت است. 
 هر کس جَنّاتٌ تَجری مِن تَحتِها الاَنهار بخواهد وزن دارد و وزنش معلوم است و وزنِ او همان جَنّات تَجری مِن تَحتِها الاَنهار است! 
 اما هر کسی دل به خدا وابسته است، چون خدا بی مقدار و غیرمتناهی است، چون حقِ صمدی است، این دلبسته شده و این دلداده هم جاهلِ بی مقدار می
کلاغ سپید پایه ششم دبستان هفت کتاب دریک کتاب
کلاغ سپیدپایه ششم دبستان هفت کتاب دریک کتاب ...
,کتاب گام به گام دروس ششم کلاغ سپید (شاه کلید6) ,کتاب‌های سری کلاغ سپید ,گام به گام دروس ششم دبستان کلاغ سپید شاه کلید ,کتاب کلاغ سپید شاه کلید (6)(گام به گام دروس ششم کلاغ) اثر جمعی از ,گام به گام ششم (پاندای دانا) ,مدرسه کلوب ,گام به گام پایه ششم ابتدایی دبستان 97,گام به گام دروس ششم دبستان کلاغ سپید ,دانلود کتاب کلاغ سپید ششم ابتدایی ,آینت ,گام به گام دروس شش
به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند با توجه به تعطیلی دانشگاه ها و توصیه وزارت علوم و دانشگاه به برگزاری کلاس ها بصورت مجازی، به یاری خدا کلاس های دروس طراحی اجزاء دو، مقاومت مصالح یک و تئوری پلاستیسیته از طریق این وبلاگ و سایت مستندات دروس دانشگاه بصورت مجازی (غیرهمزمان) برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب
با سلام خدمت کنکوری های عزیز وبلاگ.
امروز میخوام برای شما بهنرین مولفان و اساتید کنکور رو معرفی کنم،تا شما از سردرگمی منابع که من هم در همون اوایل گرفتارش بودم بیرون بیاین.
خب من به ترتیب دروس در کنکور دروس رو می نویسم و روبه رو اون هم اسم دبیران دلسوز و واقعی را می نویسم.
ادامه مطلب
عَن الصَّادِقِ: «مَا تَکَامَلَتِ النُّبُوَّةُ لِنَبِیٍّ حَتّی أَقَرَّ بِفَضْلِهَا وَ مَعْرِفَتِهَا [مَحَبَّتِهَا]».
ترجمه:
امام صادق(علیه السلام) فرمودند: نبوت هیچ پیامبری به کمال نرسید تا اینکه به فضل و معرفت [محبت] حضرت زهرا(علیهاالسلام) اقرار کرد.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید علی حسینی بی معرفت
Download New Music Ali Hosseini bi marefat
آهنگ جدید علی حسینی بنام بی معرفت
دیوونه میکنه منو عطری که جا مونده روی لباس روی لباسم، محاله برگردی
دوباره پیش من تو رو میشناسم من عالشق تو بودم بیا بمون کنار

ادامه مطلب
#_ارتباط_و_انس_با_امام زمان (عج)_4
2- ارتباط معنوی: بی شک ارتباط معنوی(انس) با امام زمان (عج) بدون شناخت و معرفت امام حاصل نمی شود.معرفت امام ،امان از ضلالت و گمراهی وموجب تقرب به خداوند متعال و ترقی و کمال نفس است و طبق روایات بدون معرفت امام و ولی امر هیچ طاعت و عبادتی مقبول نیست.
تاکیدبرشناخت امام در روایات :روایت در این معنی بسیار است،از جملهاز حضرت زین العابدین (ع)روایت شدهاست که فرمودند:
لوْ أَنَّ رَجُلاً عُمِّرَ مَا عُمِّرَ نُوحٌ عَلَیْهِ
دوره آموزشی با عنوان «معرفت و بصیرت حسینی» با محتوای وصیت نامه شهید سلیمانی با کد ۹۴۰۰۵۹۲۹ به مدت ۸ ساعت به شیوه الکترونیکی از طریق سامانه LTMS برگزار می گردد.
قبولی در آزمون با دانلود سوالات، ۱۰۰درصد تضمینی
فایل دانلودی با قابلیت سرچ و جستجو هست که شامل تمامی سوالات دوره مذکور می باشد، با استفاده از این فایل می توانید با جستجو در حین آزمون اصلی به راحتی نمره قبولی را در آزمون ضمن خدمت معرفت و بصیرت حسینی کسب کنید.
این بسته ویژه، کامل ترین و ج
سلام بر دوستان عزیز .قصد اطاله کلام ندارم و فقط میخواهم به سمع و نظر شما اربابان معرفت برسانم که اینجانب در حال گرد آوری اصطلاحات انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی فلسفه غرب هستم . حدود 15هزاز اصطلاح گردآوری نموده ام و با انتشارات مرکز جهت چاپ هماهنگی به عمل آمده .

از شما دوستان و اربابان معرفت که دوست دارند این کتاب سریعتر جامع طبع بپوشد خواهشمند است که اگر علاقه من هستند در این راستا کمک نمایند و به گرد آوری اصطلاحات همت گمارند حتی یک ا
این درس نیز دنباله سؤال و جواب  درس پیش است :
س - در درس پیش از شما پرسیدم که آیا قلب  و سر جزء آن من است که هر کسى مى گوید من چنان گفتم و چنین شنیدم و چنان بودم و چنین شدم ؟ در پاسخ گفته اید آرى که اگر سر و قلب  هم آن من نباشد پس کیست که من من مى گوید , و بنا شد که از شما در این باره پرسش بیشتر بنمایم.
ادامه مطلب
جهت اطلاع دانشجویان در مورد ترم تابستان دانشگاه پیام نور موارد زیر به اطلاع می رسد:
1- ترم تابستان دانشگاه کاملاً اختیاری است. یعنی دانشجو الزامی برای ترم تابستانی ندارد.
2- حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان، 8 واحد است.
3- شهریه ثابت و متغیر ترم تابستان نیم بهاست.
4- دروس ارائه شده
در ترم تابستان فقط شامل دروس جبرانی و دروس دانشپذیری می باشد (البته
دروس جبرانی در همه مراکز و دروس دانشپذیری در برخی مراکز ارائه می شود).
5- دروس ارائه شده در
سلام بر دوستان عزیز .قصد اطاله کلام ندارم و فقط میخواهم به سمع و نظر شما اربابان معرفت برسانم که اینجانب در حال گرد آوری اصطلاحات انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی فلسفه غرب هستم . حدود 15هزاز اصطلاح گردآوری نموده ام و با انتشارات مرکز جهت چاپ هماهنگی به عمل آمده .

از شما دوستان و اربابان معرفت که دوست دارند این کتاب سریعتر جامع طبع بپوشد خواهشمند است که اگر علاقه من هستند در این راستا کمک نمایند و به گرد آوری اصطلاحات همت گمارند حتی یک ا
این درس دنباله سؤال و جواب  درس پیش است :
س - در درس پیش از شما پرسیدم که فلانى چگونه شما را از نادانى به دانائى مى کشاند , در جواب  گفته اید که او حرف مى زند و ما مى شنویم و کم کم یاد مى گیریم . در اینجا علاوه بر سؤالهائى که بعد از جواب  نامبرده داشته ام , باز مى پرسم که از حرف زدن او چگونه نور دانش در شما راه یافت؟
ادامه مطلب
متن آهنگ معرفت از ماکان بند

از همون اولشمآدم موندن نبودیخیلی جاها کم آوردمولی تو پشتم نبودیاز همون اولشم چشات برام فرق میکردبرو اما اگه رفتی سمت من برنگردمعرفت داشتی تنهام نمیذاشتیهی قهر و هی آشتی دیگه شورش در اومدتو دلت چی هست آیندمون چی پسیهو بهم زدی از قصد آخه دلت میومداعتمادی که کشت مث روز اول نمیشهدلی که بشکنه خب دیگه برات دل نمیشهولی باز با این همه دلم برات تنگ میشهتو چجور آدمی هستی دل مگه از سنگ میشهمعرفت داشتی تنهام نمیذاشتیهی قه
سلمان الحلواجی رو می شناسین؟!
یه پسر کوچولوی تپل موفرفری بحرینی!
شعر می خونه انقدر قشنگ...
برید چندتاشو گوش کنید :دی

+انسان هایی که در خانه بی کار هستید،یا دانش آموزان مثل من که پوستتان کنده شده. یا حتی نشده!تو ایام تعطیلات عید/کرونا بروید و پست های @maajede را در اینستاگرام بخوانید.یک چیزی بارتان می شود وقتی از پیج در می‌آیید(!).مخصوصا چندتا پست آخرش.
+دوستان علوم انسانی!اگر دهم هستید،در دروس دهم مشکل دارید یا هرچی،«مدرسه فائزون»را سرچ کرده و
متولد 1337 شاز علمای حوزه علمیه لبناناز آثار ایشان:منهجیه و مراحل الاستنباط (الگوریتم اجمالی اجتهاد)دروس فی منهجیه الاستنباط (الگوریتم تفصیلی اجتهاد)دراسات فی اصول الاستناطو ...سایت ایشاندروس ایشان در مدرسه فقاهتصفحه ایشان در ویکی پدیای عربی
بازکن پنجره معرفت ماه خدا/دیده ودل بگشا بهرعنایات وعطا/وقت وافطاروسحرها همه اش دلبری است/درتکاپوی حقیقت روی کن سوی دعا/طاعت وبندگی دل گل رحمت آرد/مملوعشق نمایید پر آداب صفا/سوی شیطان ستمگربزنید تیرشعور/تاشویم ماهمگی ازهمه زشت جدا/نیمه شب ذکر شریفی بدهد حال وصال/مشکل ودرد درون را بنما باز دوا/زمزم آل محمد بکند سیرابت/ازخدالطف بخواه وهمه شورولا/میرسد درشب قدری خبراز روز ظهور/دل مهدی وولایت پراز لطف ورضا/
محصول عمده‌ی دیگر  ماه رمضان، تقواست؛ که فرمود: «لعلّکم تتّقون». «دستی که عنان خویش گیرد»؛ معنای تقوا این است. عنان دیگران را گاهی درست میتوانیم بگیریم؛ اگر بتوانیم عنان خودمان را بگیریم، خودمان را از چموشی، از وحشیگری، از عبور از خطوط قرمز الهی باز بداریم، این هنر بزرگی است. تقوا یعنی مراقبت از خود برای حرکت در صراط مستقیم الهی؛ یافتن علم و معرفت و بصیرت، و بر اساس علم و معرفت و بصیرت، حرکت کردن. 
سلمان الحلواجی رو می شناسین؟!
یه پسر کوچولوی تپل موفرفری بحرینی!
شعر می خونه انقدر قشنگ...
برید چندتاشو گوش کنید :دی

+انسان هایی که در خانه بی کار هستید،یا دانش آموزان مثل من که پوستتان کنده شده. یا حتی نشده!تو ایام تعطیلات عید/کرونا بروید و پست های @maajede را در اینستاگرام بخوانید.والله بالله یک چیزی بارتان می شود وقتی از پیج در می‌آیید(!).مخصوصا چندتا پست آخرش.
+دوستان علوم انسانی!اگر دهم هستید،در دروس دهم مشکل دارید یا هرچی،«مدرسه فائزون»
عبادت یکی از راه‌های کسب معرفت
است. خواه‌ناخواه نیایشگر به سمت محتوای اذکاری که به زبان می‌آورد و انگیزه اعمالی
که به‌جا می آورد کشانیده می شود؛ افزون بر این مفاد عباداتی که در آیین یکتاپرستی
آمده است انسان زاهد را به اندیشه وا می‌دارد. بی‌شک هنگامی‌که عبادت با معرفت
همراه شود مسیر برای پارسایان هموار تر می‌گردد.
نیازی به گفتن نیست که انسان موحد
خواسته خود را از خداوندش می‌خواهد و توسل جستن او به کتاب و اولیای الهی در نیایش،
به کارگرف
عبادت یکی از راه‌های کسب معرفت
است. خواه‌ناخواه نیایشگر به سمت محتوای اذکاری که به زبان می‌آورد و انگیزه اعمالی
که به‌جا می آورد کشانیده می شود؛ افزون بر این مفاد عباداتی که در آیین یکتاپرستی
آمده است انسان زاهد را به اندیشه وا می دارد. بی شک هنگامی که عبادت با معرفت
همراه شود مسیر برای پارسایان هموار تر می گردد.
نیازی به گفتن نیست که انسان موحد
خواسته خود را از خداوندش می‌خواهد و توسل جستن او به کتاب و اولیای الهی در نیایش
به کارگرفتن شیو

✅شبکه چهار هم به مدرسه تلویزیونی پیوست
شبکه آموزش
صبح‌ها شنبه تا ۵ شنبه از ساعت ۸ صبح تا۹:۳۰ دروس متوسطه دوره اول و ازساعت۹:۳۰ صبح دوره ابتدایی آغاز می‌شود؛
عصر‌ها هم از ساعت ۱۴:۳۰ تا۲۳، دروس رشته‌های تجربی و ریاضی فیزیک دوره تحصیلی متوسطه نظری از این شبکه پخش می‌شود.
از ساعت  ۲۱ تا ۲۲ هرشب برنامه‌هایی در حوزه فنی حرفه‌ای وکاردانش
شبکه ۴ سیما
از شنبه تا ۵ شنبه صبح‌ها از ساعت ۸صبح الی ۹ و از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ (۶ باکس آموزشی) برای رشته‌ه
همون اولشم آدم موندن نبودی خیلی جا کم آوردم ولی تو پشتم نبودیاز همون اولشم چشات برام فرق میکرد برو اما اگه رفتی سمت من برنگردمعرفت داشتی تنهام نمیذاشتی هی قهر و هی آشتی دیگه شورش در اومدتو دلت چی هست آینمون چی پس یهو بهم زدی از قصد آخه دلت میومد

…♫♪♫… تیک موزیک …♫♪♫…

اعتمادی که شکست مثل روز اول نمیشه دلی که بشکنه خب دیگه برات دل نمیشهولی باز با این همه دلم برات تنگ میشه تو چجور آدمی هستی دل مگه از سنگ میشهمعرفت داشتی تنهام نمیذاشتی 
دانلود نمونه سوالات آزمون ضمن خدمت طرح معرفت بسیجی
دوره آموزشی با عنوان «طرح معرفت بسیجی» با کد ۹۴۰۰۵۶۲۶ به مدت ۸ ساعت به شیوه الکترونیکی از طریق سامانه LTMS برگزار می گردد.
فایل دانلودی با قابلیت سرچ و جستجو هست که شامل تمامی سوالات دوره مذکور می باشد، با استفاده از این فایل می توانید با جستجو در حین آزمون اصلی به راحتی نمره قبولی را در آزمون ضمن خدمت طرح معرفت بسیجی کسب کنید.
این بسته ویژه، کا
زراره گوید بامام باقر ع عرض کردم بمن بفرمایید. که ایا معرعتگامام از شما خانواده بر تمام،خلق واجبست فرمود خدای. عزوجل محمد ص را بر تمام مردم بعنوان رسول وحجت خداکبر همه خلقش درروی زمین مبعوث فرمود پسهرکه بخدا ایمان اورد وبمحمد رسول خدا ص ایمان اورد و پبروییش کند و تصدیقش نماید معرفت اماماز ما خانواده بر او واجبست و کیبکه بخدا ورسولش ایمان نیاورد واز او پیروی نکند وتصدبقش ننماید وحق خدا درسولش را نشنایدچگونه معرفت ا،مام بر او واجب باش در صور
با سلام خدمت همکاران محترم
فایلهای جدید و به روز متوسطه اول و فنی و کاردانش  بدستم نرسیده است  اگر فایل به روز شده هر یک از موارد را در اختیار دارید به این وبلاگ ارسال نمایید تا به این مطلب افزوده شود
 بارم بندی دروس دهم و یازدهم نظری و دوازدهم 99-98  به صورت فایل پی دی اف جهت دانلود و استفاده همکاران محترم در  وبلاگ قرار می گیرد
جهت دانلود فایل مورد نیاز خود روی فایل مربوطه کلیک کنید

دانلود بارم بندی دروس دهم نظری99-98

دانلود بارم بندی دروس ی
دانشجویانی که دروس معارف (تاریخ، تفسیر موضوعی قرآن، اندیشه اسلامی، اخلاق اسلامی) را با استاد داودی اخذ نموده اند، آخرین مهلت جهت تحویل تحقیق روز پنجشنبه 98/3/30 ساعت 11 می باشد.
ضمنا مهلت اعلام شده قابل تمدید نمی باشد و آموزش هیچ گونه مسئولیتی جهت تحویل آنها بعد از مهلت اعلام شده، ندارد.
تفاوت رشته تجربی از نظر تحصیل با سایر رشته ها
آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری نشان می دهد که اکثر داوطلبان در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت میکنند
و می توان گفت که بعد از زیست و شیمی که اصلی ترین دروس رشته تجربی است ،
اگر داوطلب کنکوری در ریاضی و فیزیک نیز از پایه قوی باشد از سایر رقبیان خود پیشی می گیرد
لذا دانش آموزی که رشته تجربی را انتخاب می کند حتما برای رسیدن به موفقیت ، به تمام مباحث این رشته علاقه داشته باشد.
کنکور رشته تجربی دارای ۵ زی

دانلود نمونه سوالات آزمون ضمن خدمت طرح معرفت بسیجی
دوره آموزشی با عنوان «طرح معرفت بسیجی» با کد ۹۴۰۰۵۶۲۶ به مدت ۸ ساعت به شیوه الکترونیکی از طریق سامانه LTMS برگزار می گردد.
فایل دانلودی با قابلیت سرچ و جستجو هست که شامل تمامی سوالات دوره مذکور می باشد، با استفاده از این فایل می توانید با جستجو در حین آزمون اصلی به راحتی نمره قبولی را در آزمون ضمن خدمت طرح معرفت بسیجی کسب کنید.
این بسته ویژه،
چهارشنبه و پنجشنبه یعنی دیروز رفته بودیم یک دوره از طرف جامعه اسلامی داخل حوزه علمیه مشکات.
حوزه علمیه ای که اکثر طلبه هاش اول دانشجو بودند اون هم عمدتا مهندسی و سپس بعد گرفتن مدرک دانشگاهی اومدن دروس حوزوی رو می خوانند.
با پنج شیش نفر از طلبه ها که اونجا درس می خوندند و برامون کلاس گذاشتند تو این دو روز خوش و بش و کلاس داشتیم.

یکیشون بود حسن خالـ.ـقی ، یعنی من محو سیمای و رفتارش شده بودم.
همشون صورت هاشون نورانی بود.
معلوم بود چه ارتباط عمیقی
لیست دروس امتحان نهایی پایه دوازدهم   http://telegram.me/davazdahumi
برای مشاهده لیست دروس امتحان نهایی پایه دوازدهم کلیک کنید 

https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA

کانال پایه دوازدهم  http://telegram.me/davazdahumi

آیدی کانال پایه دوازدهم جهت جستجو در تلگرام    @davazdahumi
پایان نامه معماری
رشته معماری در مقطع کارشناسی شامل برخی از دروس تخصصی است که این دروس بیشتر به نظر می‌رسد دروس پایه‌ای و نظری برای دانشجویان این رشته باشند. به هر حال، امروزه در مقطع کارشناسی، دانشجویان تا حدودی با مفاهیم و رویکردهای معماری، طراحی و نقشه کشی آشنا می‌شوند و همچنین طراحی پلان با نرم افزارهای تخصصی از جمله اتوکد نیز در چارت درسی آنان موجود می‌باشد. با اینکه در مقطع کارشناسی، انجام پایان نامه معماری از اهمیت چندان زیادی بر
منابع لازم برنامه ریزی کنکور تجربی 99
منابع دروس عمومی جهت برنامه ریزی کنکور تجربی 99
منابع دروس اختصاصی جهت برنامه ریزی کنکور تجربی 99
برقراری تعادل میان دروس عمومی و اختصاصی
تاثیر کرونا بر برنامه ریزی کنکور
چگونه برنامه ریزی درستی برای کنکور داشته باشیم؟
برنامه‌ریزی کنکور تجربی همواره به عنوان یکی از موضوعات مهم در تمامی مراکز در کانون توجه بوده است موضوع برنامه‌ریزی در تمامی مراحل زندگی نقش بسیار مهمی دارد این موضوع برای مطالعه و به و
با سلام و احترام .
بودجه بندی تمامی دروس در تمامی پایه های مقطع ابتدایی به شرح ذیل جهت استفاده حداکثری همکاران محترم آموزش ابتدایی بارگذاری می گردد.
با تشکر از حسن توجه شما عزیزان.
دریافتعنوان: بودجه بندی دروس مقطع ابتداییحجم: 168 کیلوبایت
بسم الله
اول وادی حیرانی آن است که ضمیری جز او نباشد و هر چه هست و نیست همه اوست 
حیرت از مقامات عالیه عرفان اسلامی است .بر خلاف آنچه در عرف به حیرت یاد میگردد و آن ظلالت و سرگردانی است ،در عرفان حیرت بدیهه ای است که بر قلب عارف وارد میشود و این نهایت معرفت او به ذات اقدس الهی است .
برخی حیرت را نهایت دین ورزی میدانند . در حدیث از قول حضرت محمد مصطفی (صلوات الله علیه) میخوانیم : اللهم زدنی تحیرا فیک
ابن عربی معتقد است عقل عاجز از ادراک ذات اقدس اله
بارم‌بندی دروس دوره‌ی اول متوسطه

فایل پیش روی شما نشان‌دهنده‌ی بارم‌بندی تمامی دروس دوره‌ی اول متوسطه توسط گروه برنامه‎‌ریزی و ارزشیابی گروه متوسطه دفتر تالیف در تاریخ آبان 96 می‌باشد که تاکنون بدون دگرگونی و روا می‌باشد.
توجه به بارم‌بندی به ویژه در خصوص در زبان انگلیسی بسیار سودمند است. چرا که باید دانست آزمون کتبی تنها 10 نمره از ارزشیابی 20نمره‌ای شما را شکل می‌دهد. 5نمره از آزمون شنیداری و 5نمره دیگر از آزمون شفاهی و توانایی گفت
از فوائد اربعینات از برای سالک اینست که خلع بدن از برای او حاصل خواهد آمد و خود را که راکب است از مرکب بدن خود امتیاز می دهد ، بلکه خلع نفس از برای او دست می دهد و سماوات روحانیت او از ارض جسمانیت و نفسانیتش ممتاز گردد و صور غیبیه و ملائکه مکشوف بصیرت قلبش می گردد و تجلیات سبعهٔ سبع المثانی قلب سالک که مشتمل بر [رنگ های] سبعه است ، جلوه گر گردد و سالک عارف به خود و آیات انفسیهٔ قلبیه خود گردد و از معرفت این آیات انفسیه ، معرفت حق تعالی سبحانه حاصل
درنمازجمعه یاری برولایت میرسد/یک نسیم معرفت بهرامامت میرسد/ هرمصلی مملو ازشوروازانسانیت/خواستگاه مومنین سوی عدالت میرسد/ظهرآدینه نمازش پرچم اسلام ناب/درتجلی بصیرت با سعادت میرسد/نردبان آسمانی بهر وصل کردگار/گوهری بردین همراه سیاست میرسد/مومنین بیشمارش منتظر سوی ظهور/جانفدای پور زهرا تا شهادت میرسد/این نمازجمعه مامثل خورشیدو بهار/سوی رهبر پیروانی برحمایت میرسد/خطبه اش فریادداردبر ولایت محوری/یاورانش باتجلی شجاعت میرسد/لشکرمهدی فراه
خدمات: بدنسازی، پیلاتس، ایروبیک، تی آر ایکس، کار با دستگاه
امکانات:کارت خوان: دارد،بوفه: دارد،رختکن: دارد،حمام: دارد
تایم پاسخ گویی: سانس بانوان ۶:۳۰ صبح الی ۱۵
سانس آقایان از ۱۵ الی ۹:۳۰
نیاز به رزرو: خیر
میزان تخفیف: ۲۰% در کلیه خدمات برای بانوان و ۱۵%در کلیه خدمات برای آقایان
مسئول مجموعه : آقای محمدی
باشگاه دروس این افتخار را دارد که با کادری مجرب در خدمت دوستان آنی هایپری منطقه شریعتی باشد
پاورپوینت های درسی یکتا از طریق های امروزین آموزشی است . با استفاده از پاورپوینت های درسی و اسلاید دروس مخصوصا برای دروس زبان انگلیسی ، عربی ، ریاضی ، کیمیا ، فیزیک ، حسابان ، هندسه ، جامعه شناسی است . پایه دهم و پایه یازدهم از مقاطعی هستند که در وب آموزه پوشش داده شده اند . مایکروسافت پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) یک برنامه نمایشی آماده در کل جا توسعه مکشوف برای سیستم‌عامل‌های مایکروسافت ویندوز و Mac OS می‌باشد. در بسیاری از موارد به همراه کسب و کار
اجاره آپارتمان در دروس

مشخصات ملک

مساحت: 150 متر
تعداد اتاق: 2
وضعیت بنا: 11 سال ساخت
طبقه: 3

پارکینگ دارد انباری دارد آسانسور دارد وام ندارد

توضیحات
۱۵۰ متر ۲خواب بر دروسساختمان در منطقه دنج و آرامنقشه فراموش نشدنی و بینظیر با نور عالی از دو طرفدارای خواب مستر داخل واحدسالن وسیع و دلباز بدون یک سانت پرتیاتاقهای وسیع و دلباز باکمدهای جادار و دلبازآشپزخانه با فضای باز سرتاسر کابینت مخصوص کدبانوی ایرانی 
املاک دلتا 
من و بارون و خیابون و من و یه دل داغون ومن تنها و تو با اون و یه بغض نیمه کارهمن و تنهایی و جدایی و نمیدونم کجایی ونذاشتی واسم راهی و بارونم میباره
آی امون امون امون از تو یارخاطره هامونو یادت بیار
تو و یارت و قرارت و تو و دار و ندارت ومنم به انتظارت و کجا برم نباشی
من و قولات و قسم هات و من و خاطره هام با توندادم به کسی جاتو دلت اومد جدا شی
آی امون امون امون از تو یارخاطره هامونو یادت بیار
بی معرفت کی الان تو قلبته ؟!بی معرفت دست کی تو دستته ؟!رسمش
دروس از محله‌های قدیمی شهر تهران است. این محله در منطقه ۳ شهر تهران واقع شده‌ است مرز جنوبی این منطقه بلوار شهرزاد و مرز شمالی آن کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می‌باشد و از شرق خیابان پاسداران و از غرب به خیابان کی نژاد که مرز بین قلهک و دروس است، منتهی می‌شود. خیابان بندی منظم و رعایت اصول شهرسازی در خیابان‌های دروس از ویژگی‌های این محله است، که آن را به یکى از گرانترین محله هاى شهر تهران تبدیل کرده است. مقبره مهدی قلی هدایت ملقب به
این روز‌ها مدام به تعریف خوب بودن فکر می‌کنم. همین که آدمی صاف و خیّر باشد آیا کافی‌ست؟ همین که متواضع باشد، تکبر نورزد آیا کافی‌ست؟ به پارامترهای جدیدی رسیده‌ام که فکر می‌کنم اولویت با داشتن این خصوصیت‌هاست. مثلا «جسارت». مثلا «معرفت». جسارت و شجاعتی که خارج از محدوده عقل نباشد. فکر کردم که یک آدم جسور حتی در کارها و حرف‌های ساده‌ی روزمره، چقدر می‌تواند جذاب و خوب باشد. از احتیاط زیاد حس ناامنی می‌گیرم. معرفت اما خودش تعریف دارد. این
دوره آموزشی با عنوان «معرفت و بصیرت حسینی» با محتوای وصیت نامه شهید سلیمانی با کد ۹۴۰۰۵۹۲۹ به مدت ۸ ساعت به شیوه الکترونیکی از طریق سامانه LTMS برگزار می گردد.
فایل دانلودی با قابلیت سرچ و جستجو هست که شامل تمامی سوالات دوره مذکور می باشد، با استفاده از این فایل می توانید با جستجو در حین آزمون اصلی به راحتی نمره قبولی را در آزمون ضمن خدمت معرفت و بصیرت حسینی کسب کنید.
این بسته ویژه، کامل ترین و ج
آغاز ثبت نام کلاس های جبرانی و واحد های ماده در تابستان 98

توضیحات :
کسانی که در امتحانات خرداد ماه دروس مردودی دارند می توانند با مراجعه به مدرسه و انتخاب واحد دروس خود با حداکثر 35 واحد بصورت 10 واحد حضوری و 25 واحد غیر حضوری اقدام نمایند.
لازم بذکر است واحد های حضوری شامل نمره مستمری نیز خواهد بود و در نتیجه ی نمرات نقش بسزایی خواهد داشت(در واحد های غیر حضوری نمره مستمری وجود ندارد و هر آنچه در نمره  پایانی اخذ شود ثبت خواهد شد )

لازم بذکر است
نمونه سوال پایه پنجم تمامی دروس به صورت هفتگی و ماهانه
نمونه سوال پایه پنجم تمامی دروس به صورت هفتگی و ماهانه نمونه سوالات هفتگی برای تمامی دروس نمونه سوالات ماهانه برای تمایی دروسنمونه سوالات سالانه برای تمامی دروسبا دانلود این پکیج 300 صفحه نمونه سوال برای پایه پنجم دریافت کنید. برای دانلود از ...
دریافت فایل

هر کس بخواهد خدمت او برسد، باید تزکیه نفس کند و به تطهیر سِرّ و اندرونِ خود اشتغال ورزد؛ و در این صورت به لقاى خدا می‌رسد که لازمه‌‏اش لقاى آن حضرت است، و به لقاى آن حضرت می‌‏رسد که _بر اساس ملازمه _ لقاى خدا را یافته است، گرچه در عالم طبیعت و خارج، مشرّف به شرَفِ حضورِ بدن عنصرى آن حضرت نشده باشد.
پس عمدۀ کار معرفت به حقیقت آن حضرت است نه تشرّف به حضور بدنِ مادّى و طبیعى. از تشرّف به حضور مادّى و طبیعى فقطّ به همین مقدار بهره می‌‏گیرد، ولى
رشته مترجمی زبان انگلیسی یکی از رشته‌ها در دانشگاه‌های ایران است که در آن کار ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی و بالعکس به دانشجویان آموخته می‌شود. این رشته در سطح کاردانی کارشناسی کارشناسی ارشد و دکترا در بیشتر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ایران وجود دارد. یک رشته نظری و عمومی با عنوان مطالعات ترجمه (که به یک زبان خاص مربوط نمی‌شود) در مقاطع بالاتر هم وجود دارد.
دروس رشته مترجمی زبان انگلیسی به سه بخش دروس عمومی، تخصصی پایه و تخصصی اصلی
مجموع سه نمره پذیرفته شده خرداد یا شهریور در هر یک از درس های زبان و ادبیات فارسی، عربی و مطالعات اجتماعی در سه پایه دوره متوسطه اول بدون ضریب کمتر از ۴۲ نباشد.
نمره درس زبان و ادبیات فارسی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب ۴ محاسبه می شود.
نمره درس مطالعات اجتماعی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب ۳ محاسبه می شود.
نمره درس عربی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب ۲ محاسبه می شود.
مجموع نمرات دروس مرتبط با رشته در سه سال دوره متوسطه اول با در نظر گر
سلام عرض میکنم خدمت تمامی کنکوری های عزیز ، و دانش آموزان گلم
امروز
میخوایم روش مطالعه pq4r رو براتون توضیح بدیم که برای همه دروس صدق میکنه
، روش مطالعه ای که استاندارد ترین روش مطالعه جهانی نامگذاری شده با یه
سرچ ساده توی گوگل میتونین از صحت این خبر آگاه باشین
خب
اینبار هم یک ویدیو مشاوره و آموزشی دیگر برای شما عزیزان آماده کردیم ،
امیدوارم این ویدیو برای شما کنکوری های عزیز مفید واقع بشه.
برای دانلود و مشاهده ویدیو
اینجا کلیک کنید
فیلم آموزش مدارهای الکتریکی ۱
درس مدار الکتریکی یکی از مهم‌ترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون‌های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می‌آید. این درس برای کنکور ارشد تمام گرایش‌ها دارای ضریب 3 و جز مهمترین دروس است و با بررسی کارنامه قبولی‌ها می‌بینید که درس مدار را با درصد بالایی زده‌اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارند این است که مدار درسی حفظی و فرمولی و نکته وار نیست و فقط با کتاب کنکوری خواندن به این تسلط
پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کاردانش

معرفی رشته های کاردانش

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
تفاوت رشته های فنی حرفه ای با کاردانش 
در رشته کار دانش تقریبا اکثر دروس به صورت عملی است و بیشتر وقت هنرجویان در کارگاه ها و آزمایشگاه ها گذرانده می شود ولی در رشته ی فنی حرفه ای تعدادی از دروس به صورت تئوری نیز ارائه می شود. بنابراین دروس رشته فنی حرفه ای به مراتب سخت تر از شاخه کار دانش می باشد و برای دانش آموزانی که علاقه ای به مباحث تئوری ندارند ، رش
هو

از یکی از مجذوبین اهل الله استماع شد که در کشف خود دیدم که بالای سر ما طبقه از خلایق می باشند به صورت ما می آیند و می روند و تکلم می کنند و بالای سر آنها طبقهٔ دیگر از خلق می باشند به صورت ما می آیند و می روند و تکلم می کنند و بالای سر آنها طبقهٔ دیگر از خلق می باشند مثل آنها و همچنین طبقات عدیده بسیار به نظر می آمد تا فلک و هیچ طبقه از طبقهٔ دیگر خبر ندارند و این عوالم تمامی از ملکوتند و با معتقد اهل معرفت مطابق است. داخل شدن اهل معرفت در این ع
کلاغ سپید پایه سوم دبستان هفت کتاب دریک کتاب
کلاغ سپید پایه سوم دبستان هفت کتاب دریک کتاب ...
,ریاضی سوم ابتدایی کلاغ سپید گاج ,7 کتاب سوم دبستان کلاغ سپید گاج ,کتاب کلاغ سپید شاه کلید (3)(گام به گام دروس سوم کلاغ) اثر جمعی از ,کتاب گام به گام دروس سوم کلاغ سپید (شاه کلید3) ,ریاضی سوم ابتدایی کلاغ سپید ,آینت ,شاهکار ریاضی سوم ابتدایی کلاغ سپید • بانک کتاب پایتخت,شاهکار ریاضی سوم دبستان کلاغ سپید ,7کتاب سوم ابتدایی کلاغ‌ سپید 93 فروشندگان و قیمت کتاب ,

دین بدون معرفت خیلی از بی‌دینی بدتر است. دین باید مبتنی بر معرفت باشد. اگر بنا نیست معرفت دینی داشته باشیم، دین نداشته باشیم بهتر است. سید مصطفی محقق داماد در نشست نقد و بررسی کتاب در دادگاه جهل مقدس |link|

مطلب مرتبط: «شریعت و خشونت» بزودی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها